نحوه کسب درآمد از اینترنت ، چگونه از اینترنت پول در بیاوریم؟ در آمد اینترنتی آسان

دسته بندی: آموزش, فریلنسری و دورکاری
کسب در آمد از اینترنت

جدول محتوا:

کسب درآمد از اینترنت یکی از راه های اشتغال محسوب می شود و بسیاری از افراد با گرایش به این سو سعی در کسب درآمد از اینترنت دارند. با مروری اجمالی روی شغل های مختلف از گذشته تا امروز می توان به این نکته دست پیدا کرد که بسیاری از شغل ها منقضی شده اند و بسیاری از شغل های دیگر تغییر شکل داده اند. فروشگاه های اینترنتی از این دست شغل ها هستند و بسیاری از افراد بدون مراجعه فیزیکی به فروشگاه می توانند کالا یا خدمات درخواستی خود را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند.

استفاده از ایران سرور و کسب در آمد اینترنتی

بستر اینترنت باعث شد میلیون ها کامپیوتر در سراسر دنیا با هم ارتباط برقرار کنند و این ارتباط باعث بوجود آمدن شغل های جدید در این شاخه شد. اکنون افراد مختلفی در سراسر دنیا هستند که با کسب درآمد از اینترنت درآمد بسیار زیادی را بدست می آورند. بخش های مختلفی در این زمینه وجود دارد مانند آموزش، طراحی زیرساخت، فروش و غیره که هرکدام نیاز به تخصص و مهارت خاص خود را دارد و افراد می توانند به هرکدام از دسته ها بپیوندند.

باتوجه به اینکه اینترنت یک شبکه جهانی است و محدود به مرزهای خاصی نیست شما می توانید علاوه بر گسترش مرزهای فعالیت خود درآمد بسیار زیادی را کسب کنید. البته به شرط اینکه در این کار یک متخصص حرفه ای و تمام عیار باشید. همانطور که گفتیم کسب درآمد از اینترنت محدود به مرز خاصی نیست و علاوه برآن نیازی به رصد بازار ندارید و درآمد شما هم ربطی به تورم و اقتصاد ندارد. همچنین شما می توانید در منزل خود درآمدی چند میلیونی نسبت به یک کارمند داشته باشید.

کسب درآمد از اینترنت راه های مختلفی دارد و تنها نمی توان یک نوع را در آن در نظر گرفت. کسب درآمد از اینستاگرام، راه اندازی وب سایت فروش اینترنتی، وبلاگ نویسی، کسب درآمد از طریق تبلیغات ادز، کسب درآمد به صورت آزادکاری، آموزش های مجازی، مشارکت در فروش، طراحی اپلیکیشن، خدمات مشاوره به صورت اینترنتی و… از جمله این راه ها است.

در ایران نیز چند سالی است که کسب و کارهای اینترنتی رونق زیادی پیدا کرده و کسب درآمد از اینترنت اصلی ترین راه برای بسیاری از افراد شده است. بهرحال این راه ویژگی هایی دارد که باعث می شود تا بسیاری به این سو روی بیاورند. نکته دیگر در مورد کسب درآمد از اینترنت این است که هرکسی می تواند این کار را انجام دهد به شرطی که راه آن را یاد داشته باشد و گرفتار تله ها و افراد سود جو نیوفتد. بله! درست متوجه شدید! افراد سودجو. متاسفانه در حال حاضر کمپین های بسیاری هستند که صاحبان آنها به هیچ عنوان از تخصص کافی برخوردار نیستند و سعی در اغوای مخاطب خود دارند. به این صورت که با تبلیغات پوچ و وعده های بیهوده، ذهن شما را تسخیر می کنند تا به سمت آنان حرکت کنید.

کسب درآمد از اینترنت در حال حاضر به یک کسب و کار پر درآمد و دارای تخصص تبدیل شده و هرکسی نمی تواند بدون آگاهی وارد این شاخه شده و به راحتی درآمد میلیونی از این کار را بدست آورد. اما با این حال یکی از راه هایی که می توان از آن برای کسب درآمد از اینترنت نام برد بازاریابی اشتراکی (Affiliate marketing) است.

کسب درآمد از اینترنت

بازاریابی اشتراکی چیست و نحوه کسب در آمد از اینترنت به کمک آن

بازاریابی اشتراکی یا همان افیلیت مارکتینگ همان طور که از نام آن پیداست، به معنای اشتراکی است. این اصطلاح نوعی از بازاریابی است که بین حداقل دو یا چند کار شکل می گیرد. می خواهند بازاریابی را برای محصولات خود به صورت مشترک انجام دهند.

بازاریابی وابسته فرایندی است که از طریق آن یک شرکت وابسته برای بازاریابی محصولات شخص یا شرکت دیگر کمیسیونی را بدست می آورد. شرکت های وابسته به سادگی کالایی را تبلیغ می کنند و از هر فروشی که انجام می دهند، بخشی از سود را کسب می کنند. فروش از طریق پیوندهای مختلف از یک وبسایت به وبسایت دیگر ردیابی می شود.

حتما بخوانید:  Telnet چیست و چگونه کار می کند؟

در واقع یکی از خدمات ایران سرور بازاریابی اشتراکی یا افیلیت مارکتینگ می باشد که به شما در ازای معرفی محصول یا سرویسی به یکی از دوستان یا همکاران و یا حتی منتشر کردن لینک در شبکه های اجتماعی جذب مشتری، و خرید های موفقی که توسط لینک شما انجام می شود، به شما پول می دهد و می توانید یک درآمد ماهیانه داشته باشید.

شروع کسب در آمد اینترنتی

این کار به تمام برندها کمک خواهد کرد تا بهتر دیده شوند و محصولات یا خدمات خود را به فروش برسانند. در واقع در این نوع از بازاریابی شرکت ها با یکدیگر متحد می شوند و به کمک همدیگر محصولات و خدمات خود را به فروش می رسانند. در این نوع از بازاریابی شرکت ها مکمل هم هستند و همکاری بین آنها به درصد موفقیتشان کمک می کند. بازاریابی اشتراکی مانند یک ساختمان در حال ساخت است که هرکدام از واحدها مسئول انجام بخشی از آن هستند.

تعریف بازاریابی اشتراکی به همین جا و تنها به محصولات ختم نمی شود. امروزه بسیاری از خدمات توسط شرکت های مختلف به صورت اشتراکی انجام می شود. اگر یک سایت را مثال بزنیم ممکن است بخش های مختلف آن مانند UI، UX و حتی بازاریابی آن توسط تیم های مختلف انجام شود، اما در نهایت منجر به خروجی مناسب برای تمام تیم خواهد شد.

کسب درآمد از اینترنت

از آنجا که بازاریابی اشتراکی با گسترش مسئولیت های بازاریابی محصول کار می کند، می تواند در ضمن فراهم کردن سهم سود، به توانایی های افراد مختلف برای یک استراتژی بازاریابی موثرتر کمک کند. برای این کار، سه بخش مختلف باید درگیر شوند: فروشنده و سازندگان محصول، شریک یا تبلیغ کننده و مصرف کننده. در ادامه نگاهی اجمالی به این سه ضلع مثلث خواهیم انداخت:

 1. فروشنده و سازندگان محصول

فروشنده، چه کارآفرین انفرادی و چه بنگاه اقتصادی بزرگ، یک فروشنده، بازرگان، خالق کالا یا خرده فروش با کالایی است که به بازار عرضه می کند. این محصول می تواند مانند آموزش های مختلف مانند یک کالای خانگی یا یک سرویس باشد. همچنین به عنوان برند شناخته می شود، فروشنده نیازی به حضور فعال در بازاریابی ندارد، اما ممکن است این تبلیغ کننده و سود حاصل از تقسیم درآمد مرتبط با بازاریابی وابسته باشد.

 1. شریک یا تبلیغ کننده

به عنوان ناشر هم شناخته می شود، شرکت های وابسته می توانند فردی یا شرکتی باشند که کالای فروشنده را به شکلی جذاب برای مصرف کنندگان بالقوه به بازار عرضه می کنند. به عبارت دیگر، شرکا محصول را تبلیغ می کنند تا مصرف کنندگان را ترغیب کند که برای آنها ارزشمند یا سودمند باشد و آنان ترغیب به خرید محصول شوند.

شرکا غالباً مخاطب خاصی دارند که محصول یا خدمات را به آن بازار عرضه می کنند، عموماً به علایق آن مخاطب پایبند هستند. این موضوع بخشی تعریف شده را ایجاد می کند که به شرکت وابسته کمک می کند تا مشتریانی را جذب کند که به احتمال زیاد در مورد تبلیغات عمل کنند.

 1. مصرف کننده

مصرف کننده با مخاطب در حقیقت محرک بازاریابی شرکت های اشتراکی (Affiliate) هستند. شرکت های وابسته این محصولات را در رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها و وبسایت ها با آنها به اشتراک می گذارند.

هنگامی که مصرف کنندگان محصول را خریداری می کنند، فروشنده و شرکت های وابسته سود حاصل از فروش را به اشتراک می گذارند. سهم شرکت از سود در قیمت خرده فروشی گنجانده شده است. مصرف کننده روند خرید را کامل کرده و محصول را به صورت عادی دریافت می کند، تحت تأثیر سیستم بازاریابی شرکت های وابسته که در آن بخش مهمی قرار دارد، تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

روش های کسب درآمد از اینترنت و نحوه درآمد از افیلیت مارکتینگ

در بالا گفتیم که یک راه برای کسب درآمد میلیونی از اینترنت بازاریابی اشتراکی است. توضیح هم دادیم که این کار به چه نحوی انجام می گیرد. اما چگونه یک شرکت وابسته پس از پیوند دادن فروشنده با مصرف کننده، حق خود را به دست می آورد؟ جواب پیچیده است. مصرف کننده همیشه نیازی به خرید محصول از طریق شرکت های وابسته ندارد. بسته به برنامه، سهم شرکت وابسته در فروش فروشنده متفاوت خواهد بود. حق فروش و بازاریابی برای شرکت وابسته ممکن است از طرق مختلف پرداخت شود:

 1. پرداخت هر فروش: این ساختار بازاریابی وابسته استاندارد است.
 2. پرداخت به ازای هر هدایت: بابت هر هدایتی که به سوی محصول می شود هزینه خود را دریافت می کند.
 3. پرداخت به ازای هر کلیک: حق شرکت وابسته براساس افزایش ترافیک وب پرداخت می شود.

کسب درآمد از اینترنت

در ادامه قصد داریم تا به دو سوال مهم در زمینه بازاریابی اشتراکی پاسخ دهیم:

 • چرا باید یک بازاریاب وابسته باشید؟
 • دلایل تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته چیست؟
 1. درآمد منفعل
حتما بخوانید:  آموزش نصب FFmpeg ،FFmpeg-PHP ،Flvtool2 و MP4Box در CentOS 6 x64

در حالی که هرکار «عادی» ایجاب می کند که شما در کار باشید تا بتوانید درآمد کسب کنید، بازاریابی شراکتی به شما امکان درآمدزایی را هنگام خواب می دهد. با سرمایه گذاری مقدار اولیه زمان در یک کمپین، هنگامی که مصرف کنندگان محصول را طی روزها و هفته های بعدی خریداری می کند، بازده مداوم را در آن زمان مشاهده خواهید کرد. شما مدت طولانی پس از اتمام کار، برای کار خود پول دریافت می کنید. حتی اگر جلوی رایانه خود نباشید، مهارت های بازاریابی شما یک جریان ثابت درآمد را به شما منتقل می کند.

 1. بدون پشتیبانی مشتری

فروشندگان شخصی و شرکت هایی که محصولات یا خدمات ارائه می دهند، باید با مصرف کنندگان خود تعامل داشته باشند و اطمینان حاصل کنند از آنچه خریداری کرده اند راضی هستند. کل کار بازاریاب وابسته این است که فروشنده را با مصرف کننده پیوند دهد تا در صورت بروز هرگونه مشکل اقدام لازم از سوی تولید کنند صورت گیرد و هرگونه کمبودی از طرف او باشد نه شما.

 1. کار از خانه

اگر فردی هستید که از رفتن به دفتر متنفر است، بازاریابی شرکت های وابسته بهترین راه حل است. شما قادر خواهید بود کمپین هایی را راه اندازی کرده و از محصولاتی که فروشندگان هنگام کار از راحتی در خانه خود ایجاد می کنند، درآمد کسب کنید. این شغلی است که می توانید بدون خارج شدن از لباس خواب خود، انجام دهید.

 1. مقرون به صرفه

بیشتر مشاغل برای تأمین اعتبار کالاهای فروخته شده به هزینه های راه اندازی و همچنین گردش پول نیاز دارند. با این حال، بازاریابی شرکت های وابسته را می توان با هزینه کم انجام داد، به این معنی که شما می توانید به سرعت و بدون دردسر زیاد شروع کنید. هیچ هزینه برنامه وابسته ای برای نگرانی و عدم نیاز به ایجاد محصول وجود ندارد.

 1. راحت و انعطاف پذیر

از آنجا که شما در واقع یک فریلنسر یا به قولی آزادکار هستید، استقلال نهایی را در تعیین اهداف، تغییر مسیر در هنگام احساس تمایل، انتخاب محصولاتی که مورد علاقه شما هستند و حتی تعیین ساعات شخصی را خود هدایت می کنید. این امکان به این معنی است که اگر دوست دارید تنوع کار خود را بالا ببرید و فقط روی کمپین های ساده متمرکز شوید. به این وسیله شما از محدودیت ها و مقررات شرکت و همچنین تیم های بد عملکرد دور خواهید بود.

 1. پاداش های مبتنی بر عملکرد

با مشاغل دیگر می توانید یک هفته ۸۰ ساعته کار کنید و هنوز هم همان حقوق را می گیرید. بازاریابی وابسته صرفاً مبتنی بر عملکرد شماست. به میزان مدت زمانی که برای آن زمان می گذارید برای شما بازخورد خواهد داشت. ضمن اینکه برای کارهای برجسته ای که انجام می دهید پاداش می گیرید!

 1. قدرت سئو را دست کم نگیرید

اگر SEO را به درستی انجام دهید، یک ترافیک ارگانیک وجود دارد که می توانید از موتورهای جستجو دریافت کنید. مردم به صورت آنلاین به دنبال اطلاعات هستند. به همین دلیل است که باید اصول اولیه جستجوگرها در صفحه، تحقیق در مورد کلمات کلیدی و ایجاد لینک را به عنوان منبع اطلاعاتی که در ابتدا پیدا می کنند بیاموزید. چه کسی نمی خواهد رتبه یک را برای اصطلاحاتی مانند «بهترین محصول» یا «بررسی محصول» داشته باشد؟

ساخت سایت با سایت ساز و شروع کسب در آمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

تاکنون شما را با کسب درآمد از اینترنت و همچنین بازاریابی اشتراکی آشنا کردیم. حالا شما می توانید درآمد اینترنتی خود را چه از طریق شبکه های اجتماعی و چه از طریق وبسایت های اینترنتی کسب کنید. هرکدام از این مسیرها تخصص و مهارت خاص خود را نیاز دارد و شما می توانید با استفاده از «سایت ساز ایران سرور» به راحتی کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و از این طریق علاوه بر کسب درآمد اینترنتی، یک کسب و کار اشتراکی راه اندازی کنید. لابد از خود می پرسید چطور؟ در ادامه به توضیح این مساله می پردازیم. همراه ما باشید.

تاکنون به مزایای بازاریابی کسب و کار اینترنتی اشتراکی پرداختیم و برای شما روشن شد که چگونه می توان از این امکانات استفاده و کسب درآمد کرد. برای شروع به کسب و کار اینترنتی شما نیاز به ابزاری دارید تا گام خود را برای این کار بردارید. سایت ساز ایران سرور این کار را برای شما به انجام می رساند.

سایت ساز چیست؟

کسب درآمد از اینترنت

یکی از بهترین، آسان ترین و سریع ترین راه ها برای طراحی سایت استفاده از سایت ساز است. سایت ساز به شما کمک می کند تا سایت خود را خیلی راحت و حرفه ای با سلیقه شخصی و بدون نیاز به کدنویسی طراحی کنید. راه اندازی سایت با استفاده از «سایت ساز ایران سرور» در کمتر از چند دقیقه انجام می شود و هزینه بسیار پایینی دارد. بسیاری از شرکت ها و کمپانی ها در سراسر دنیا هستند که از این امکان استفاده می کنند و آن را در اختیار کاربران خود قرار داده اند.

حتما بخوانید:  چگونگی کشف و رفع حفره‌های امنیتی در وردپرس

حالا مزیت این ابزار این است که شما نیازی به خرید هاست ندارید و می توانید با هزینه بسیار پایین به خواسته خود برسید. در ابتدا باید تنها یک دامنه برای خود خریداری کنید و سپس هزینه ای برای اشتراک هاست بپردازید که مجموع این هزینه ها در حدود ۱۰۶ هزار تومان خواهد شد. بعد از این کار می توانید یکی از قالب های در نظر گرفته شده را انتخاب کنید. قالب هایی که سایت ساز برای شما در نظر گرفته است تعداد زیادی دارند. شما می توانید باتوجه به کسب و کار خود یکی از این قالب ها را انتخاب کنید. وبلاگی، پزشکی، خبری، شخصی، شرکتی و فروشگاهی از جمله موضوعاتی هستند که بسیاری از وبمستران از این موضوعات استفاده می کنند. در مورد هر موضوع هم شما محدود به یک قالب نیستید و قالب های زیادی برای انتخاب شما قرار داده شده است.

پس از انتخاب قالب می توانید برای چینش آیکون ها و بخش های مختلف با استفاده از تکنیک کشیدن و انداختن (Drag & Drop) کار خود را پیش ببرید. یکی دیگر از مزایایی که ایران سرور در اختیار کاربران خود قرار داده است سیستم پشتیبانی است. این سیستم متشکل از افراد متخصص از ساعت ۷ صبح تا ۲۲ شب آماده پاسخگویی به شما هستند تا مشکلات شما در زمینه خرید دامنه و اشتراک هاست و همچنین استفاده از سیستم سایت ساز به حداقل برسد و شما می توانید از دانش متخصصان این حوزه قدم به قدم استفاده کنید و سایت خود را طراحی کنید.

مهمترین ویژگی سایت سازها طراحی سایت بدون برنامه نویسی است. خب اگر سایت ساز نبود شما نیاز داشتید تا اطلاعات زیاد و بسیار حرفه ای را در خصوص طراحی سایت با استفاده از کدنویسی بدانید و تازه این شروع ماجرا بود.

علاوه بر طراحی در هزینه نیز صرفه جویی می کنید. همین الان تلفن را بردارید و با چند شرکت طراحی سایت تماس بگیرید. متوجه خواهید شد که تمام شرکت ها تعرفه های بالایی برای طراحی سایت دارند. ناگفته نماند هزینه ای که شما برای سایت ساز می کنید بسیار پایین تر است و همچنین شما این مبلغ را به صورت سالانه پرداخت می کنید.

در کنار همه این ها، اگر روزی بخواهید بخشی از سایت خود را تغییر دهید و مهارتی در این کار نداشته باشید باز باید مجددا به سراغ یکی از شرکت های طراحی سایت بروید تا این کار را برای شما انجام دهد اما با سایت ساز از آنجا که سایت را خودتان طراحی کرده اید، اکنون نیز می توانید به راحتی تغییرات مختلف را روی آن پیاده سازی کنید.

حالا موضوع این است که اصلا یاد دارید که با سایت سازها کار کنید یا نه؟

در پاسخ باید بگوییم کار سختی پیش رو ندارید. چرا که بسیاری از این ابزارها به صورت فارسی ارائه شده اند و شما می توانید به راحتی و با استفاده از راهنمای سیستم به چگونگی کار با آن دست پیدا کنید. در ضمن این نکته را هم یادآور شوم که تمام قالب هایی که به کار می برید هزینه ای ندارد و همچنین برای گوگل بهینه سازی شده اند. از سرعت بالایی برخوردار هستند و همچنین واکنش گرا هستند. به این صورت که شما اگر سایت خود را روی دستگاه های مختلف باز کنید. قالب سایت برای آن سیستم تنظیم شده است.

سایت ساز ایران سرور علاوه بر تمام موارد فوق یک مورد دیگر را نیز برای شما در نظر گرفته است و آن هم درگاه پرداخت آنلاین است. شما با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید وبسایت فروشگاهی خود را طراحی و از آن استفاده کنید. شما به راحتی می توانید ظرف مدت زمان کوتاهی درگاه پرداخت آنلاین خود را فعال کنید.

ناگفته نماند که سایت ساز از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و این کار توسط متخصصان بارها و بارها تست شده و تمام باگ های آن رفع شده است.

نتیجه گیری

سایت ساز ابزار بسیار مناسب برای کسانی است که تخصص کافی برای طراحی سایت ندارند و وقت آن را نیز ندارند تا آموزش ببینند. علاوه بر آن سایت ساز برای کسب و کارهای کوچک و برای کسانی که به دنبال طراحی سایت با هزینه پایین هستند مناسب است. اکنون شما هم می توانید باتوجه به آنچه گفتیم سایت خود را طراحی و از آن استفاده کنید.

شروع ساخت سایت با سایت ساز

۰

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

همچنین شاید دوست داشته باشید!

فهرست