ایران‌سرور حامی سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد

1 دیدگاه
دسته بندی: اخبار

سومین دوره start up weekend (استارت آپ ویکند) مشهد برگذار شد و ایران‌سرور (یکی از زیر مجموعه‌های هلدینگ گرین‌وب) در آن به عنوان حامی طلایی حضور داشت.

استارت آپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیا است که در ۳ روز متوالی پایان هفته برگذار می‌گردد. در این رویداد شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۳ روز ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و ایده‌ها را اجرا کند. ایران‌سرور حامی طلایی استارت‌آپ ویکند مشهد سومین دوره این رویداد در سه روز پایانی هفته پیش، مورخ ۱۵ الی ۱۷ام مرداد ماه ۱۳۹۳ با ۵۹ شرکت کننده برگذار شد.

در این دوره ۳۱ ایده ارائه شد که از بین آن‌ها ۹ ایده برای رقابت در این سه روز انتخاب و بر اساس آن ۹ گروه شکل گرفت، رقابت سختی بین گروه‌ها با راهنمایی مربی‌ها صورت گرفت، در انتها تیم Localify (لوکالی فای) متشکل از آرمین نکویی، محمد خادم‌زاده، الناز باقری، محمدحیدر الهی و محسن ناموری به عنوان برترین ایده از سوی داوران برگزیده شد و از سوی همه حامیان هدایایی دریافت کرد.

خانم مهندس فخار -یکی از برگذار کننده‌گان استارت آپ ویکند مشهد- در گفتگو با ایران‌سرور در خصوص شرکت‌کننده‌ها گفت: «در این دوره حضور شرکت‌کننده‌های بسیار جوان با ایده‌های خوب چشمگیر بود، جوان‌ترین شرکت کننده‌های این دوره ۱۵ سال داشتند.»

وی در ادامه افزود: «شرکت‌کننده‌های ۵۰ سال به بالا نیز حضور داشتند که می‌توان به عنوان نقطه عطف برگذاری استارت آپ ویکند در ایران به آن اشاره کرد.»

خانم فخار در پاسخ به سوال «در مقایسه با دو دوره قبل، استارت آپ ویکند این دوره را چگونه ارزیابی می‌کنید؟» گفت: «تیم داوری این دوره قوی‌تر و برگذاری بهتر و با خطای کمتر از دو دوره قبل بود، با توجه به روند پیشرفتی که من در هر دوره نسبت به دوره قبل در برگذاری، داوری، ایده‌ها، مربیان و گروه‌ها مشاهده می‌کنم، پیشبینی آینده‌ای خوب برای این رویدادها دور از ذهن نیست»

حتما بخوانید:  آسیب پذیری های کشف شده در جوملا (January 2021)

وی در ادمه گفت : « در پایان این دوره موسسه‌های مطرحی تمایل خود برای حمایت جهت به ثمر رسیدن ایده‌ها اعلام کردند، به عنوان مثال فراخبر و MyApple اسپانسر سه ایده شدند، گرین وب به گروه‌ها، جهت اجرای آنلاین ایده‌های خود، دامنه و هاست رایگان یک ساله ارائه کرد و اعلام کرد اسپانسر برخی ایده‌ها خواهد شد، همچنین ماه نامه Login و هفته‌نامه فراخبر علاوه بر اینکه اسپانسر ۳ ایده خواهند شدند، اطلاعات همه ایده‌ها را در رسانه خود رایگان نشر خواهند داد.»

مهندس فخار به عنوان حرف پایانی گفت امیدوار است که گروه‌ها برای اجرایی شدن ایده‌های خود پس از استارت آپ صبر و پشتکار داشته‌باشند و او شاهد جهانی شدن آن‌ها باشد. ایران‌سرور حامی طلایی استارت‌آپ ویکند مشهد

حامیان سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد:

 • حامیان طلایی: گرین‌وب، این سو، آن سو، My Apple (سیب من)، موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری‌های خراسان رضوی و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری‌های خراسان رضوی.
 • حامیان نقره‌ای: رهرو سیستم شرق، مجتمع انفورماتیک بین‌الملل، گروه مهندسی کاوا و نرم‌افزار حسابداری محک.
 • حامیان رسانه‌ای: فراخبر، استارت آپ تی‌وی، آخرین اخبار و ماه‌نامه Login
 • حامیان جهانی: گوگل، آمازون و Microsoft BizSpark

ایده‌های برتره سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد:

تیم لوکالی فای جایگاه اول را به‌عنوان برترین ایده، کودک یار مقام دوم و مــسـیر مقام سوم را در این دوره از استارت آپ ویکند مشهد کسب کرد.

داوران سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد:

 • علی جاهدی: مشاور (CIO) سرمایه گذاری و مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان.
 • هومن افشار: مدیرعامل شرکت آفرید تجارت پیشرو، موسس شرکت مهندسی نرم‌افزار رهرو سیستم شرق و بنیانگذار سایت اینترنتی این سو، آن سو.
 • وحیده طبسی لطف آبادی: مدرس مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه، دارای مطالعات و پژوهش‌های تخصصی در زمینه کارآفرینی و کسب و کار، تدریس و آموزش دوره‌های کارآفرینی در موسسات معتبر.
حتما بخوانید:  بروزرسانی قیمت‌ها در ایران‌سرور

سخنرانان سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد:

 • مهدی محمدی: مدرس دانشگاه، از بنیانگذاران ایران‌سرور و رایانه دات‌کام، مدیر عامل شرکت گرین وب و فعال در حوزه تجارت الکترونیک.
 • علی بهرامی زاده: مشاور و مدرس کارآفرینی، مشاور و عضو کارگروه‌ها وکمیته‌های تخصصی اشتغال و کارآفرینی شورای برنامه ریزی و توسعه استان و شورای کارآفرینی در دانشگاه فردوسی و علوم پزشکی مشهد، مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی.
 • سیاوش محمودیان: از موسسین Programming.com، توسعه دهنده‌ی نرم‌افزار در “هایپرآفیس” و مشاور فنی در Company.com.
 • ایمان داوودیان: مدیر پروژه کانون کارآفرینی ایران، فعال در توسعه استارت آپ ویکند در ایران، برگزار کنندگان استارت آپ ویکند در تهران و بیرجند و مدیر پروژه کانون کارآفرینی ایران است.
 • بهرام ستاری: کارآفرین برتر استان آذربایجان شرقی در سال 91، کارشناس کارآفرینی و اقتصادی در برنامه‌های«فرصت» سیمای شبکه سهند استان آذربایجان شرقی و «خط جوانی» رادیو، داور کارآفرینی» نهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر» استان آذربایجان شرقی سال 93، دارای رتبه علمی کشوری «ب» بالاترین رتبه در آموزش علوم مدیریت کارآفرینی کشور و بنیان گذار و دبیر اتاق فکر و بانک ایده کارآفرینی و اشتغال و تعاون استان آذربایجان شرقی.
 • بهروز شهری: از برگزار کنندگان استارت آپ ویکند مشهد در دوره گلوبال استارت آپ بتل در هفته جهانی‌ کارآفرینی در سال ۲۰۱۳، مدیر پروژه بخش تجاری سازی ایده‌ها در شرکت گرین وب و نماینده جهانی‌ استارت آپ ویکند دوره سوم استارت آپ ویکند مشهد.

 مربیان  سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد:

 • مهدی فرهادی نیا: مدیر تحقیق و توسعه “نارمک”.
 • تکتم رنجبران: مدیر مجتمع آموزشی فناوری اطلاعات و امور مالی و بازرگانی آرشید، از مدیران و مشاوران و مدرسان با سابقه در حوزه فناوری اطلاعات و کارآفرینی دیجیتال در استان خراسان رضوی و مدیر پروژه‌های طراحی وب در شرکت گرین وب.
 • احسان جاویدی: عضو بنیاد ملی نخبگان جمهوری اسلامی ایران و دارای سطح دو از بنیاد ملی نخبگان،  دارانده مقام سوم مسابقه دانشجویی برنامه نویسی منطقه غرب آسیا در سال ۹۰، طراح برنامه‌های کاربردی نرم‌افزار و طراح پروتکل‌های شبکه، دارای سه اختراع ثبت شده در سازمان اختراعات ایران در زمینه کامپیوتر و سرپرست شبکه در شرکت ایران‌سرور.
 • عباس پورفرخی: مدرس دانشگاه و سخنران در حوزه‌های مدیریت و بازاریابی، خلق برند آموزشی i3center (مجتمع انفورماتیک بین الملل) و مدیر مسئول مجله الکترونیکی Login.
 • محراب اسدخانی: مدرس دانشگاه و عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران.
 • نوید فلاحت: طراح گرافیک و مشاور راهبردی برندینگ.
 • مصطفی پورعلی: طراح رابط کاربری و توسعه دهندۀ وب، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت آرنیکاوب و موسسه آموزشی وب دانش و تحصیلات آکادمیک، مدرس مهارتهای دیداری وب.
 • جواد عامل: موسس و مدیرعامل شرکت سازه‌ھای اطلاعاتی راژمان.
 • امیر سریری: بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اپکوتک مستقر در شهر تورنتو کانادا، دارای سابقه کار در گروه تولیدی صنعا و شرکت بازرگانی البدیع به عنوان مدیر داخلی.
 • علی میهن دوست: مدرس، مشاور و توسعه دهنده وب، مدیر فنی شرکت یکتا وب، مدیر تحقیق و توسعه شرکت ژابیز، مشاور فنی و راهبردی PazhDesign، موسس گروه توسعه گران نارسیس،  مدرس دوره‌های تخصصی برنامه نویسی وب و موبایل و عضوی از توسعه گران گوگل (Android)، موزیلا (Firefox OS)، اپل (iOS) و اینتل (Tizen).
 • سروش ایوبی: کارآفرین و ارائه دهنده راه‌کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات ارائه و اجرای راه‌کارهای فناوری اطلاعات در شرکت‌های مختلف، از ایجاد کننده  و توسعه دهنده‌های وب‌سایت‌هایی همچون کتاب‌اول، سام سرویس، فینال و غیره، یکی از بنیانگذاران استارت آپ mindudio، هدایت شرکت سی‌سرو و مشاور شرکت‌هایی همچون هفت‌سین و مات در زمینه توسعه‌کسب و کار و تجارت الکترونیکی.
 • مهدی علیپور سخاوی: مدیر عامل شرکت ایده‌پردازان، مدیر تحقیق و توسعه بازار در شرکت نگین، یکی از موسسین استارت آپ‌های آوابوک و میتاپس و مدیر و توسعه دهنده وب‌سایت دکتراستارت آپ.
حتما بخوانید:  ٪۵۰ تخفیف ویژه فروش هاست به مناسبت ۱۲امین سال تأسیس ایران‌سرور

برگذار کنندگان سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد:

برگذار کنندگان سومین دوره استارت آپ ویکند مشهد بهروز شهری (نماینده جهانی استارت آپ ویکند)، آرش ماهر، نازنین فخار، شهریار بلدی، علی فاضل هاشمی، سعید کاربین، محمدرضا نوایی، حجت عابد و احسان ثابت بودند.

امتیاز شما

مایلید هر دو هفته یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

همچنین شاید دوست داشته باشید!

بازطراحی لوگو ایران سرور

0
چرا برندها نیاز به بازطراحی لوگو دارند؟ لوگو یا نشانه (Logo)، لباس یک برند است و وظیفۀ شناسایی آن را بر عهده دارد، لوگو هستۀ…

نظرات کاربران

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • danyal eghdam
  20 مرداد 1393 00:32

  خيلي ايده خوبي هست لطفا اين نرم افزار رو جوري طراحي كنيد تا با نرم افزار هاي اجتماعي بشه ازش استفاده كرد با تشكر اقدام

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست