ایران‌سرور اولین Mirror رسمی Ubuntu و DirectAdmin در ایران

7 دیدگاه
دسته بندی: اخبار
ایران‌سرور میرور رسمی دایرکت‌ادمین و اوبونتو

در هفته‌ای که گذشت ایران‌سرور  اولین Mirror (میرور) رسمی Ubuntu (اوبونتو) و DA (دایرکت‌ادمین) را در ایران راه اندازی نمود.

Mirror رسمی چیست؟

Mirror مخزنی است که برنامه‌ها و آپدیت‌های توزیع‌های لینوکس مانند اوبونتو و CentOS (سنت‌اواس)، را برای دسترسی و دانلود توسط کاربران نگه‌داری می‌کند، با توجه به اینکه روزانه میزان دانلود زیادی از Mirrorها انجام میشود، برای تسریع در سرعت دانلود و بالاتر بردن سرعت دانلود برای کاربران در نقاط مختلف جهان، Mirrorها بصورت توزیع شده عمل میکنند، بدین معنی که کاربران بصورت خودکار و بدون آنکه متوجه شوند، به نزدیکترین و سریعترین Mirror به خود متصل شده و فایل‌ها را از آن دانلود می‌کنند.

مزایای Mirror رسمی ایران‌سرور:

اکنون تمام کاربران ایرانی که از سیستم عامل Ubuntu نسخه‌های مختلف، استفاده میکنند بصورت خودکار نرم افزارهای جدید و بروزرسانی‌های سیستم عامل خود را از Mirror ایران‌سرور دریافت مینمایند، با توجه به اینکه سرور میرور ایران‌سرور در بستر شبکه ایران قرار دارد، دسترسی کاربران داخل ایران تا ۴برابر سریع‌تر از قبل خواهد بود.

ایران‌سرور میرور رسمی دایرکت‌ادمین و اوبونتو
ایران‌سرور میرور رسمی اوبونتو

تمام کاربران ایرانی که از کنترل پنل Directadmin استفاده میکنند، در هنگام نصب کنترل پنل بصورت خودکار، اطلاعات را از سرور ایران‌سرور دریافت خواهند نمود و سرعت دانلود اطلاعات در هنگام نصب و بروزرسانی Directadmin بسیار سریعتر از گذشته می‌باشد، البته، کاربرانی که پیش از ۱۵ فروردین۱۳۹۳ این کنترل‌پنل را نصب نموده‌اند، برای استفاده از این Mirror نیاز است که در سرور خود تغییرات زیر را اعمال نمایند:

    ۱. ابتدا فایل /usr/local/directadmin/custombuild/options.conf را باز نمایید.

    ۲. سپس مقدار downloadserver را files17.directadmin.com قراردهید.

ایران‌سرور میرور رسمی دایرکت‌ادمین و اوبونتو
ایران‌سرور اولین میرور رسمی دایرکت‌ادمین و اوبونتو

با وجود این عناوین و نشان‌ها، ما همچنین مهم‌ترین افتخار خود را کاربران و تلاش در جهت رضایت آن‌ها می‌دانیم. کاربرانی که همواره حامی و مشوق و راهنمای ما بوده‌اند؛ از تقدیرهایشان انگیزه پیدا کرده ایم و از نقدهایشان درس گرفته ایم.

حتما بخوانید:  هشدار مهم ایمیل فیشینگ توسط رجیسترارهای Dynadot, Above, Hexonet و سایرین
امتیاز شما

مایلید هر دو هفته یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

همچنین شاید دوست داشته باشید!

بازطراحی لوگو ایران سرور

0
چرا برندها نیاز به بازطراحی لوگو دارند؟ لوگو یا نشانه (Logo)، لباس یک برند است و وظیفۀ شناسایی آن را بر عهده دارد، لوگو هستۀ…

نظرات کاربران

7 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست