آپدیت اساسی گوگل در هسته الگوریتم های رتبه بندی

دسته بندی: اخبار

در هفته ای که گذشت گوگل یک بروزرسانی اساسی در نحوه رتبه بندی سایت ها انجام داد. آیا شما هم تغییری در این خصوص در وب سایت های خود احساس کردید؟

Gary Illyes و John Mueller در توئیتر خود تایید کردند که آنچه وبمسترها در هفته گذشته مشاهده کردند، آپدیت الگوریتم پنگوئن گوگل که انتظارش می رفت نبوده است بلکه یک تغییر نسبی در هسته الگوریتم های رتبه بندی گوگل می باشد.

برخی از کارشناسان وب سایت معتبر SearchEngineLand از این رویداد به عنوان “آپدیت عظیم” نامبرده اند.

گوگل به ندرت آپدیت های اصلی خود را اعلام می دارد و این در حالی است که وبمسترها منتظر آپدیت الگوریتم پنگوئن در ماه ژانویه که دچار تاخیر شده است بودند، این موضوع منجر به اشتباهات و سردرگمی های زیادی برای مدیران وب سایت ها و وبمسترها در خصوص ارتباط این آپدیت با الگوریتم پنگوئن رخ داده است.

اما نشانه ها حاکی از آن است که رویداد هفته گذشته به الگوریتم پنگوئن ارتباطی ندارد و موضوع فراتر از آن می باشد. در حال حاضر تنها آنچه مشخص است، یک بروزرسانی اساسی که بیشتر به الگوریتم پاندا(ارزش بالاتر وب سایت های با کیفیت) شبیه است می باشد.

گفتنی است بر خلاف بروزرسانی ها و تست های قبلی گوگل، که کمتر در زبان فارسی احساس شده اند، نوسانات این آپدیت به طور ملموس در نتایج جستجوهای فارسی دیده می شود.

گردآوری و ترجمه: علی رازقی

حتما بخوانید:  مهندسی اجتماعی بی نظیر هکرهای ایرانی و نفوذ به کمپانی Deloitte
امتیاز شما

مایلید هر دو هفته یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

همچنین شاید دوست داشته باشید!

مقاله آسیب پذیری های وردپرس

آسیب پذیری های کشف شده در وردپرس (July 2022)

0
همانطور که می‌دانید ما در ایران سرور بررسی آسیب‌پذیری‌ها و ارائه بروزترین آموزش‌ها در حوزه امنیت را یکی از مهم‌ترین رسالت‌های خود می‌دانیم. به همین…
ثبت دامنه غیرقابل تحریم در ایران سرور

ثبت دامنه غیرقابل تحریم در ایران سرور!

0
سال 99 برای برخی از سایت‌ها سال خسارت‌باری بود! به‌طور کاملا غیر منتطره دامنه info برای اکانت‌های ایرانی تحریم شد. به‌طوریکه کاربران این سایت‌ها با…

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست