ثبت نام سومین روز بازاریابی دیجیتال (DMDay)

دسته بندی: اخبار
دی ام دی

ثبت نام سومین روز بازاریابی دیجیتال (DMDay) با 45% تخفیف ثبت نام زود هنگام آغاز شد

رویداد روز بازاریابی دیجیتال یک رویداد تخصصی است که در آن متخصصان و کارشناسان صنعت بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا، مدیران کسب و کارها و استارتآپها به انتقال تجربیات و مطرح کردن دغدغههای خود میپردازند. این رویداد فرصتی برای شبکه سازی، انتقال تجربیات و خلق فرصتهای همکاری است.

در رویداد روز بازاریابی دیجیتال، مدیران و موسسان شرکتهای بزرگی مانند علی بابا، سفرمارکت، دیجیکالا، اسنپ، کافه بازار، تپسل، یکتانت ودر مورد جدیدترین تجربیات و دغدغههایشان صحبت میکنند

این رویداد تا بحال در دو دوره با مجموع 1800 شرکت کننده برگزار شدهاست. برگزاری کارگاههای تخصصی با موضوعات ریتارگتینک، دیجیتال برندیگ، سئو و SEM، پرفورمنس مارکتینگ واز دیگر بخشهای این رویداد است.

سومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال

سومین دورهی برگزاری رویداد روز بازاریابی دیجیتال قرار است در فضایی تخصصیتر برگزار شود. به منظور تمرکز بیشتر و عمیق شدن مطالب، کاربردپذیری دیجیتال مارکتینگ، این رویداد به بخشهای مختلف تقسیم شده است.

روزبازاریابی دیجیتال تصمیم دارد تا کاربردپذیری، تاثیرگذاری و کاربردهای دیجیتال مارکتینگ در حوزه ها و صنایع مختلف را بررسی کند. این بخشها شامل صنایع تند مصرف(FMCG)، آرایشی بهداشتی ، غذایی و …، حمل و نقل ، سفر و لجستیک، موبایل، مد و لباس و مال های تجاری و فروشگاه های زنجیره ای و قانونگذاری است.

حتما بخوانید:  در تیم محصول ایران‌سرور چه می‌گذرد؟

روز بازاریابی دیجیتال چه حرفی برای گفتن دارد؟

روز بازاریابی دیجیتال صرفا یک رویداد نیست، سازمانی است برای کمک به گسترش بازار دیجیتال و مهم تر از آن بازار دیجیتال مارکتینگ، ماموریت اصلی آن ایجاد بستری مناسب برای معرفی ظرفیت های دیجیتال مارکتینگ به صنایع و کسب و کارهای مختلف است.

دیجیتال مارکتینگ، مانند تمامی بازارهای دیجیتال دیگر دائم در حال تغییر است. در روز بازاریابی دیجیتال آخرین دغدغه ها، راهکارها و روشهای مختلف در قالب کارگاهها، سخنرانیها، پنلها با فعالین و علاقه مندان این حوزه به اشتراک گذاشته میشود.

در روز بازاریابی دیجیتال حرف ها و آدمها مهمتر از میزان معروفیت آنها هست و اگر حرف مستندی باید به گوش فعالین دیجیتال مارکتینگ برسد روز بازاریابی دیجیتال یکی از بهترین بسترها برای اینکار است

از طرف دیگر سازمان روز بازاریابی دیجیتال معتقد است خلق فرصتهای همکاری، اشتراک گذاری تجربیات و هم افزایی دانش مهمترین اصل در بازار دیجیتال مارکتینگ میشود برای همین روز بازاریابی دیجیتال این کار را با جدیت دنبال میکند

برای تهیهی بلیت زود هنگام و برخورداری از تخفیف 45% به وبسایت روز بازاریابی دیجیتال(dmday.ir) مراجعه نمایید.

امتیاز شما

مایلید هر دو هفته یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

همچنین شاید دوست داشته باشید!

بازطراحی لوگو ایران سرور

0
چرا برندها نیاز به بازطراحی لوگو دارند؟ لوگو یا نشانه (Logo)، لباس یک برند است و وظیفۀ شناسایی آن را بر عهده دارد، لوگو هستۀ…

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست