به‌روزرسانی Web Site Panel

دسته بندی: آموزش
به‌روز رسانی WebsitePanel (وب‌سایت پنل) به آخرین نسخه

با توجه به انتشار نسخه رسمی ۲.۱ کنترل‌پنل WebsitePanel، در ادامه روش به‌روز رسانی نسخه‌های قبل به این نسخه را آموزش خواهیم داد.

راهنمای به‌روز رسانی WebsitePanel (وب‌سایت پنل) به آخرین نسخه:

برای تهیه لیست سرورهایی که شامل این به‌روز رسانی هستند کافی است به کنترل‌پنل کنونی خود Login و در تب Configuration لیست را مشاهده نمایید. سپس فایل ZIP آخرین نسخه وب‌سایت پنل را دانلود نمایید.

به‌روز رسانی WebsitePanel (وب‌سایت پنل) به آخرین نسخه

فایل دانلود شده را از حالت ZIP خارج نمایید، این فایل باید شامل سه فایل و یک Script (اسکریپت) SQL باشد، آن‌ها را در پوشه temp از حالت فشرده خارج کنید. قبل از هر اقدامی و ایجاد هرگونه تغییری از وب‌سایت پنل کنونی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای این منظور بر روی پوشه WebsitePanel در مسیر \C:\WebsitePanel کلیک راست کرده و بر روی گزینه « send to a ZIP file» کلیک نمایید. همچنین وارد SQL Server Management Studio شده و از بانک اطلاعاتی کنونی WebsitePanel نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید.

جهت گرفتن نسخه پشتبان از بانک اطلاعاتی، پس از اتصال به SQL studio بر روی بانک اطلاعاتی وب‌سایت پنل (نام پیش‌فرض آن WebsitePanel است) راست کلیک و سپس بر روی گزینه «Tasks» کلیک و نسخه پشتیبان را تهیه نمایید.

جهت به‌روز رسانی SQL، نسخه اسکریپت ارائه شده در پوشه temp را باز کنید.

به‌روزرسانی به نسخه 2.1 کنترل‌پنل Web Site Panel

قبل از اجرای اسکریپت، در خط اول به‌جای عبارت install.database درون [${install.database}] نام بانک اطلاعاتی وب‌سایت پنل را تایپ نمایید.

به‌روزرسانی به نسخه 2.1 کنترل‌پنل Web Site Panel

سپس اسکریپت را اجرا نمایید. پس از اجرای کامل و صحیح، پنجره‌ای حاوی پیغام «Query executed Successfully» نمایش داده خواهد شد. حال پوشه‌های موجود در پوشه به‌روز رسانی را با فایل‌های قدیمی در مسیر \C:\Websitepanel سرور جایگزین کنید.

حتما بخوانید:  خروجی استاندارد و TTY

دقت داشته باشید که قبل از جایگزین کردن پوشه‌ها، اسم یوشه «EnterpriseServer» را به «Enterprise Server» تغییر دهید.

به‌روزرسانی به نسخه 2.1 کنترل‌پنل Web Site Panel

به‌روز رسانی وب‌سایت پنل کامل شده‌است، از امکانات جدید آن لذت ببرید.

برای اظمینان از به‌روز رسانی می‌توانید ورژن کنونی وب‌سایت پنل را بررسی کنید، کافی است، وارد وب‌سایت پنل شوید، به بخش «Configuration – Servers» رفته و بر روی لیست سرورها کلیک کنید، ورژن‌ها در سمت راست نمایش داده خواهد شد.

به‌روزرسانی به نسخه 2.1 کنترل‌پنل Web Site Panel

امتیاز شما

مایلید هر دو هفته یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

همچنین شاید دوست داشته باشید!

وردپرس چگونه اطلاعات را ذخیره می کند؟

0
ساختار دیتابیس وردپرس یکی از موارد حیاتی در توسعه وبسایت‌ها و برنامه‌های مبتنی بر این سیستم مدیریت محتوا است. دیتابیس وردپرس اطلاعات مربوط به مطالب،…

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست