ثبت دامنه غیرقابل تحریم در ایران سرور!

دسته بندی: اخبار, خدمات میزبانی وب
ثبت دامنه غیرقابل تحریم در ایران سرور
 آخرین بروزرسانی: 7 آبان 1401 

سال 1399 برای برخی از سایت‌ها سال خسارت‌باری بود! به‌طور کاملا غیر منتطره دامنه info برای اکانت‌های ایرانی تحریم شد. به‌طوریکه کاربران این سایت‌ها با فرض اینکه یک روز عادی کاری در پیش رو دارند، روز خود را آغاز کردند اما با یک فاجعه رو‌به‌رو شدند!

قضیه از این قرار بود که تمام افرادی که در هویز (whois) دامنه‌های‌شان اطلاعات ایرانی وارد کرده بودند به‌خاطر تحریم‌ها دامنه‌شان مسدود شد! این تحریم‌ها باعث شد تا پول بسیاری از افراد بر باد برود، زیرا تمام هزینه‌هایی که برای سئو، تبلیغاتUI ، UX و… این سایت‌ها شده بود هیچ شد!

علاوه براین، چندی پیش خبری اعلام شد مبنی بر اینکه ثبت دامنه org به‌خاطر تحریم‌ها برای کاربران ایرانی امکان پذیر نخواهد بود. باتوجه به تجربه تلخ بسیاری از صاحبان کسب و کارها و وبسایت‌ها در سال 99، بسیاری از افراد مصمم شدند تا جلوی تکرار شدن تاریخ را بگیرند! درنتیجه، مدتی است که پیدا کردن یک راه‌حل مطمئن و دراز مدت برای مقابله با تحریم دامنه سایت‌های ایرانی به یک دغدغه اصلی تبدیل شده است.

البته، یک سری راه‌حل موقتی به‌وجود آمده‌اند. برای مثال، انتقال رجیستر از شرکت‌های آمریکایی به شرکت‌های اروپایی. اما همانطور که گفتیم این راه‌حل‌ها موقتی هستند و به کار ما نمی‌آیند! با این روش ممکن است تحریم دامنه‌های ایرانی از طریق شرکت‌های اروپایی انجام شود. درنتیجه نیاز به یافتن یک راه‌حل دائمی همچنان به‌شدت احساس می‌شود.

 اما این آخر ماجرا نبود…! 

تحریم نمایندگی‌ های دامنه در ایران توسط شرکت HEXONET

در پاییز 1401 شرکت آلمانی hexonet که به بسیاری از نمایندگان ایرانی خود خدمات ثبت دامنه ارائه می‌داد، با ارسال یک ایمیل اعلام کرد که دیگر نمی‌تواند به آنها خدمات دهد. این موضوع نقطه شروعی برای بحران این نمایندگی‌ها بود. اما آیا واقعا راه حلی دائمی برای حل اینگونه تحریم‌ها و بحران‌ها وجود ندارد؟!

بهترین راه‌حل برای رهایی دائمی از تحریم دامنه‌!

در همان حال که بسیاری از ایرانیان از این اتفاق ناگوار آشفته بودند، عده دیگری هم وجود داشتند که به‌خاطر انتخاب ایران سرور برای ثبت دامنه سایت‌های خود بیشتر از هر زمانی شکرگزار بودند!

به عبارتی دیگر کاربران ایرانی که دامنه خود را از ایران سرور تهیه کرده بودند، از تحریم‌ها نجات پیدا کردند، چراکه دامنه‌های ایران سرور غیر قابل تحریم هستند!

بنابراین، شما می‌توانید با ثبت‌ دامنه در ایران سرور، وبسایت‌تان را از خطر تحریم‌شدن نجات دهید و دیگر نگرانی بابت تحریم شدن دامنه‌تان نداشته باشید.

ایران سرور با مناسب‌ترین قیمت دامنه و 257 پسوند مختلف با پشتیبانی 24 ساعته در تمامی ایام هفته همراهی مطمئن برای شماست.

ایران سرور چگونه از تحریم دامنه شما جلوگیری می‌کند؟

ایران سرور از همان ابتدا دامنه شما را با هویز غیرایرانی معتبر ثبت می‌کند. درنتیجه، خطر هرگونه تحریم برای همیشه از بین می‌رود. ضمانت این روش از آنجایی ثابت می‌شود که هنگام تحریم دامنه info برای اکانت‌های ایرانی، هیچکدام از دامنه‌های ثبت شده توسط ایران سرور دچار مشکل نشدند.

همین حالا، دامنه خود را با تضمین کمترین قیمت در ایران، ثبت کنید.

خرید دامنه        پشتیبانی : ۳۱۷۷۶-۰۵۱

همچنین شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورهای ایران سرور در ارتباط باشید تا شما را برای خرید یک دامنه غیرقابل تحریم راهنمایی کنند.

برچسب ها:
4.7/5 - (15 امتیاز)

مایلید هر دو هفته یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

همچنین شاید دوست داشته باشید!

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست